Projekty kuchni w Koninie

Nasza firma zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług z zakresu projektowania i wykonania mebli na wymiar. Wśród naszych usług meblarskich proponujemy także wykonywanie projektów kuchni w Koninie. Co możemy zaoferować Klientowi, który zdecyduje się na współpracę z nami i zleci nam zaprojektowanie swojej kuchni?

Oferujemy kompleksowy projekt kuchni w Koninie

Pierwszy etap naszej współpracy z Klientem polega na wspólnym wypracowaniu oczekiwanego projektu kuchni. Bierzemy pod uwagę sugestie i wskazówki naszych klientów, na przykład co do stylu wnętrza (nowoczesne, skandynawskie, minimalistyczne, rustykalne…), ale także co do pożądanego układu funkcjonalnego pomieszczenia kuchennego.
Z naszej strony oferujemy profesjonalne doradztwo – doświadczenie w branży pozwala nam na to, by razem z klientem dopracować najbliższą jego ideałowi, a zarazem jak najbardziej funkcjonalną i praktyczną kuchnię na wymiar. Konin to miejsce Twojego zamieszkania i to tutaj potrzebujesz wykonać projekt kuchni? Świetnie się składa, bo między innymi na terenie tego miasta i jego okolic świadczymy nasze usługi!

Kuchnie na wymiar w Koninie – od projektu do realizacji

Nasze usługi związane z kuchniami na wymiar świadczymy kompleksowo, co oznacza, że nie tylko wykonujemy dla naszych klientów projekty zgodnie z ich oczekiwaniami, ale następnie zabieramy się za ich prężną i terminową realizację. Wykonując dla Ciebie kuchnię na wymiar w Koninie, zadbamy o każdy szczegół. Będziemy w ciągłym kontakcie telefonicznym lub mailowym, bo precyzyjnie omówić każdą kwestię, która może mieć dla Ciebie znaczenie. Jak wiadomo, w projekcie kuchni na zamówienie liczą się aspekty praktyczne takie jak dobór właściwego sprzętu AGD, a następnie odpowiednie rozmieszczenie sprzętów w kuchni tak, by klienci mogli z nich jak najwygodniej korzystać. Jednak aspekty praktyczne i funkcjonalne nie są wcale bardziej istotne od tych estetycznych. W kwestiach estetyki także oferujemy naszym klientom ciągłą współpracę. Zdajemy się preferencje klientów i polegamy na wszystkich naszych dotychczasowych ustaleniach. Wykonamy Twoją kuchnię na wymiar w Koninie, dbając o wszystkie szczegóły estetyczne, takie jak: warianty kolorystyczne frontów szafek i ich wnętrza zgodne z zamówieniem, dobór odpowiednich materiałów (MDF, fornir, laminat), zadbanie o efekt końcowy dzięki akcesoriom takich jak uchwyty. Przywiązujemy także dużą wagę na jakości systemów, na których wykonujemy elementy ruchome takie jak szuflady czy szafy. W naszych projektach kuchni uwzględniamy różnorodne materiały: drewno, laminaty, metale, kamień czy szkło.